Image Alt

Ražotne

Vermikomposta ”Green-PIK LAT” ražotni veido trīs ražošanas iecirkņi, kur noteiktā secībā tiek izpildīti sabalansēti un savā starpā saistīti izejvielu pārstrādes un produkcijas ražošanas tehnoloģiskie cikli.

  1. Pirmais iecirknis (fermentācijas iecirknis): notiek izejvielu pieņemšana, komposta sagatavošana, komposta fermentācija un atbrīvošana no patogēnās mikrofloras, parazīttārpu oliņām un nezāļu sēklām.
  2. Pēc tam kompostu transportē uz otro ražošanas iecirkni (vermikompostēšanas iecirkni), kurš atrodas slēgtā, apkurināmā telpā, kurā tiek uzturēts uzdotais režīms (temperatūra: 16-25 °С, mitrums: 75-80 % ). Šajā iecirknī slieku un to mikrofloras ietekmē komposts tiek pārstrādāts par daļēji humificētu biohumusa jēlmateriālu. Galvenais tehnoloģiskais process norisinās stirpās (vagās).
  3. Otrajā ražošanas iecirknī iegūtais vermikomposta jēlmateriāls tiek novākts un nosūtīts uz trešo ražošanas iecirkni (humifikācijas iecirkni), kur notiek tā pēcžāvēšana, izsijāšana, attīrīšana, kā arī vermikomposta organiskās sastāvdaļas pilnīga humifikācija.
green-pik-razotne