Image Alt

VermiExtracts puķēm vai dārzeņiem

Augsti efektīvs organisks mēslojuma koncentrāts

 Green-PIK VermiExtract-unikāls, koncentrēts organiskais šķidrais mēslojums, kurš gatavots no vermikomposta, un tas sastāv no organiska, ekoloģiski tīra, augu drošai augšanai un attīstībai nepieciešama stimulatoru kompleksa. Tā izmantošana rada pozitīvu iedarbību uz augu augšanas, metabolisma un fotosintēzes procesiem, kuri ietekmē produkcijas ražīguma un kvalitātes pieaugumu.

Green-PIK VermiExtract ir viegli asimilējams produkts ar plašu pielietojuma diapazonu visās lauksaimniecības kultūrās: graudu, tehniskajās, augļu, vīnogu, dārzeņu, puķu, zāles, krūmu un daudzās citās.

Green-PIK VermiExtract izmantošana dod sekojošus rezultātus:

 • Uzlabo augsnes struktūru un paaugstina tās spēju uzkrāt mitrumu;
 • Paātrina dabīgā humusa veidošanos un paaugstina barības vielu saturu augsnē;
 • Pateicoties fungicīdu īpašībām, Green-PIK VermiExtract paaugstina augu noturību pret slimībām: miltrasa, sniega pelējums, pelēkā puve, bakteriālā iedega u.t.t.
 • Samazina nitrātu saturu augļos un dārzeņos;
 • Tas novērš smago metālu absorbciju augos;
 • Uzlabo barības vielu uzsūkšanos augos un samazina minerālmēslojuma patēriņu;
 • Uzlabo ražas kvalitāti un palielina gatavās produkcijas uzglabāšanas termiņus.

 

Green-PIK VermiExtract tiek ražots uz “Staratel” slieku vermikomposta bāzes, izmantojot inovatīvas tehnoloģijas. Tas ir efektīgs organiskais, ekoloģiskais mēslojums, kurš stimulē augu augšanu un to attīstību. Tā sastāvā ir: humāti, humīnskābes, fulvoskābes, aminoskābes, mikro un makroelementi, dzīvās baktērijas un citas viegli asimilējamas vielas. Smago metālu saturs ir daudz zemāks par atļautajām normām.

Visas barības vielas, kuras satur ekstrakts, augi asimilē ar šūnām, kas savukārt paātrina to fizioloģiskos un bioķīmiskos procesus.

Green-PIK VermiExtract ir koncentrāts, kurš tiek atšķaidīts ar ūdeni un ir pielietojams kā augu sakņu laistīšanai, tā arī lapu apsmidzināšanai. Augiem, kuri ir apstrādāti ar Green-PIK VermiExtract, uzlabojas imūnsistēma, kura uzlabo to pretestību pret laika apstākļu anomālijām un augu slimībām. Pēc Green-PIK VermiExtract lietošanas ir novērojama labāka un vienmērīgāka sēklu dīgtspēja, labāk attīstās augiem sakņu sistēma, augi ilgāk notur mitrumu, ātrāk tiem attīstās dzinumi, tiek stimulēta to augšana un noturība pret dažādām kaitīgām baktērijām un sēnīšu slimībām. Koncentrāts novērš patogenās mikrofloras attīstību, samazina nitrātu daudzumu dārzeņos un augļos, pasargā augus no smago metālu asimilācijas un palielina cukura, olbaltumvielu un vitamīnu daudzumu tajos. Green-PIK VermiExtract stimulē augu ziedēšanu, palielina auglību, uzlabo gatavās produkcijas garšas kvalitāti un  uzglabāšanas termiņu.

Izmantojot Green-PIK VermiExtract puķkopībā, augiem ir vairāk ziedu un tiem ir piesātinātākas krāsas.

 

Green-PIK VermiExtract ir pilnībā savietojams ar fungicīdiem, pesticīdiem un insekticīdiem, kas ļauj tos vienlaicīgi izmantot nemainot tehnoloģiskos procesus. Tas ļauj samazināt toksisko vielu iedarbību, aizsargā augus no smago metālu iedarbības, jo padara tos par grūti pieejamiem vai pilnībā nešķīstošiem savienojumiem un būtiski samazina nitrātu saturu tajos.

Green-PIK VermiExtract ir ļoti efektīgs mēslojums, ar plašu pielietojuma diapazonu, visās lauksaimniecības kultūrās: graudu, tehniskajās, augļu, vīnogu, dārzeņu, puķu, zāles, krūmu un daudzās citās.

Lietošana

ATĻAUTS IZMANTOT BIOLOĢISKAJĀ AUGKOPĪBĀ, SASKAŅĀ AR ES PADOMES REGULU (EK) NR. 889/2008.

Konvencionālajā lauksaimniecībā Green-PIK VermiExtract veicina un palielina augu spēju uzņemt barības elementus no ķīmiskajiem mēslošanas līdzekļiem, nodrošinot iespēju samazināt to izmantošanu pat par 30%.

Praksē pierādīts, ka Green-PIK VermiExtract:

 • nodrošina augus ar barības vielām, to attīstības sākumposmā, stimulē to augšanu;
 • palīdz augiem uzņemt barības vielas, mikro un makroelementus, vitamīnus, ogļhidrātus;
 • uzlabo ražas struktūras biometriskos elementus un palielina ražu;
 • stiprina augu imūnsistēmu, palīdz tiem pasargāt sevi pret kaitēkļiem un slimībām;
 • apsmidzinot augus un/vai apstrādājot sēklas, ļauj samazināt pesticīdu izmantošanu par 30%;
 • pasargā augus no stresa, aukstumu, sausumu un liekā mitruma;
 • palīdz augiem sagatavoties ziemai un veicina labāku ziemošanu;

Green-PIK VermiExtract ir videi draudzīgs, rada nosacījumus, lai izaudzētu veselīgu pārtiku un barību.

palīdz ietaupīt līdzekļus, jo samazina nepieciešamību izmantot ķīmiskos mēslošanas līdzekļus un pesticīdus;

bagātina augsni ar barības vielām, atjauno to, paātrina organisko atkritumu pārstrādi un mineralizāciju.

Sagatavošana:  Green-PIK VermiExtract iepakojumu viegli sakratīt; atšķaidīt ar ūdeni; gatavo šķīdumu izlietot 48 stundu laikā.

Pielietojums: Visu kultūraugu un dekoratīvo augu augšanas veicināšanai.  Sēklu, sīpolu, gumu apstrāde pirms sēšanas un stādīšanas: mērcēt 100% Green-PIK VermiExtract koncentrātā –   sīpolus un gumus – 1-3 stundas; pākšaugu sēklas – 6 stundas; redīsu, salātu sēklas – 12 stundas; burkānu, gurķu, ķirbju sēklas – 24 stundas.

Augu sakņu un virszemes daļu apstrādei sajaukt Green-PIK VermiExtract Extract koncentrātu ar ūdeni attiecībā 1: 100.

Laistīt augu saknes visā veģetācijas periodā  – 1 reizi nedēļā; pārstādītiem augiem, krūmiem, kokiem – 2 reizes nedēļā;  ziemciešiem – 2 reizes mēnesī; zālieniem – 1 reizi mēnesī.

Smidzināt uz augu lapām visā veģetācijas periodā – 1 reizi nedēļā.

Laistīt vai smidzināt uz augsnes, veicot pavasara un rudens apstrādi – gatavajā šķīdumā izmantojot 4 līdz 5 litrus Green-PIK VermiExtract koncentrāta uz 200 L ūdens uz 1 ha augsnes.

Graudaugu apstrādei gatavajā šķīdumā izmanto 2 līdz 4 litrus Green-PIK VermiExtract koncentrāta uz 200 L ūdens uz 1 ha sējumu ne mazāk kā 2 reizes augu veģetācijas periodā.

Lietojot kopā ar sintētiskiem mēslošanas līdzekļiem, pesticīdiem un herbicīdiem, Green-PIK VermiExtract nezaudē savas īpašības.

DROŠĪBAS PASĀKUMI:

Ievērot rekomendējamās devas!

Neapsmidzināt vējainā vai karstā laikā!

Pēc lietošanas ievērot parastās higiēnas normas!

Green-PIK VermiExtract ir nekaitīgs gan cilvēkiem, gan dzīvniekiem, kā arī augsnes florai un faunai!

Green-PIK VermiExtract nav karantīnas laika!

Uzglabāt tumšā vietā pie t° no +5° līdz +25°C (augstāk par +25°C, baktērijas kļūst ļoti aktīvas).

Green-PIK VermiExtract ir pilnībā savietojams ar viesiem augu aizsardzības līdzekļiem (izņemot ar vara sulfātu un tā paveidiem).

Gatavo šķīdumu jāizmanto uzreiz.

 

IEPAKOJUMS: 0,5L; 1,5L

Date: